نمایندگی انحصاری برای محصولِ”فیلم‌های محافظ شیشه”شرکت MADICO

گرفتن نمایندگی انحصاری برای محصولِ “فیلم‌های محافظ شیشه”(Window film)شرکت MADICO

شرکتngi – نماینده‌ی انحصاری محصولات شرکت MADICO در ایران – با استفاده از فیلم‌های محافظ، انواع شیشه‌های با کاربردهای متفاوت که در محیط‌های مختلف مانند مسکونی، اداری، صنعتی و … استفاده می‌شوند را از لحاظ ایمنی، امنیت، سلامت و کاهش مصرف انرژی بهبود می‌بخشد.

این شرکت پیش از آغاز هر پروژه، با انجام محاسبات و آزمون‌های گوناگون و بررسی نتایج به‌دست آمده و بهره‌گیری از تجربیات ارزنده‌ی خود، مناسب‌ترین و بهترین راه‌کار را به مشتریان خود ارایه می‌دهد.

 

 

استفاده از “فیلم‌های محافظ شیشه” یکی از بهترین راه‌کارهای پیش‌گیرانه برای کنترل خطرات و ریسک‌های محیط کار و زندگی مانند شکسته شدن شیشه، تابش مستقیم نور خورشید به داخل ساختمان و از دست رفتن انرژی می‌باشد که دارای صرفه اقتصادی قابل توجه است.

کاربرد فیلم‌های محافظ شیشه

فیلم‌های محافظ شیشه‌ بر روی شیشه‌های خام (حرارت ندیده)، شیشه‌های دو جداره، شیشه‌های حرارت دیده، و شیشه‌های لمینیتی قابل نصب بوده و دارای کاربردهایی به شرح زیر است:

الف- ایمنی و امنیت:

به‌کارگیری “فیلم‌های محافظ شیشه”، استحکام شیشه‏هایی که به هر دلیلی در معرض خطر شکستگی قرار دارند را افزایش می‌دهد و بنابراین باعث کاهش خطرات جانی و مالی در هنگام و یا پس از ضربات افقی و عمودی وارده بر شیشه، حملات فیزیکی،  زلزله و بلایای طبیعی، انفجار، آتش‌سوزی و سرقت می‌شود. مکان‌هایی که از این محصول برای افزایش ایمنی و امنیت استفاده می‌شود عبارتند از:

 • درب‌های ورودی و خروجی
 • درب‌های اضطراری
 • محفظه‌های شیشه‌ای
 • درب‌های ورودی و خروجی
 • سرپناه‌ها و سایه‌بان‌های شیشه‌‌ای
 • سقف‌های شیشه‌ای
 • شیشه‌های وسایل حمل و نقل

 

 

ب – سلامت و  انرژی:

“فیلم‌های محافظ شیشه” با جذب 99 درصد از اشعه UV آفتاب، باعث پیش‌گیری از بروز بیماری‏هایی نظیر سرطان خواهد شد. همچنین از آسیب‌هایی مانند تغییر رنگ ناشی از اشعه UV بر روی وسایل داخل ساختمان (مبلمان، فرش، لباس و …) جلوگیری خواهد کرد.

 

 

“فیلم‌های محافظ شیشه‌” باعث دفع 86 درصدی حرارت محیط خارج می‌شوند که در نتیجه کاهش هزینه‏های برودت در داخل ساختمان را در بر خواهد داشت. همچنین در فصول سرد نیز از خروج گرما به بیرون جلوگیری خواهند کرد. بنابراین این محصول در محیط‏های کاری و مسکونی سبب کاهش مصرف انرژی و متعادل کردن تابش نور و در نتیجه ایجاد محیط زیست سالم و بهتر می‌گردد.

 

 

اجرای پروژه:

فرآیند انجام پروژه شامل مراحل زیر است:

 • بررسی‌های اولیه
 • چه نوع شیشه‌ای استفاده شده است؟
 • شیشه‌ها چه ضخامتی دارند؟
 • شیشه‌ها از چه ترکیبی درست شده‌اند؟
 • چه نوع کاربری دارند؟
 • چه نتایجی مد نظر است؟
  • طراحی و نصب

پس از انجام بررسی‌های اولیه، شرکت ngi با تهیه مقدار مورد نیاز از “فیلم‌های محافظ شیشه”‏ی انتخاب شده برای هر پروژه، آن‌ها را مطابق با طراحی انجام شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن توسط کارشناسان با تجربه‌ی خود نصب می‌کند.

 

 

 • کنترل و بازدیدهای دوره‌ای

شرکت ngi در مدت زمان ضمانت، با انجام بازدید‏های دوره‏ای، “فیلم‌های محافظ شیشه”‌ی نصب شده را بررسی خواهد کرد تا تا از شرایط و عملکرد مناسب آن‌ها اطمینان حاصل نماید.

ایجاد امنیت و تقویت شیشه‏ها در هر کجا که شیشه هست حرفه ماست و همواره در ارایه‌ی مشاوره برای موضوعات مرتبط با شیشه‏ در کنار شما خواهیم بود.

 

 

ngi exclusive agent agreement  for Window film

ngi is the only authorized exclusive agent of MADICO in Iran. Whether a commercial architect, a homeowner, or an automobile enthusiast, we has a product that will greatly improve the glass that surrounds you.

Whatever your need, we has a film that will meet and exceed your expectations.

Our Safety & Security Window Films help reduce the risk of personal injury, property damage and loss caused by natural disaster and crime. Available in a wide range of tints, styles and grades.

Wherever there is glass, we can improve it.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ngi از زمان آغاز شرکت تا کنون، مسیری طولانی پیموده است و پس از 13 سال کار و نیرورسانی در گستره‌هایی مانند مشاوره و مهندسی؛ آموزش HSE؛ تجهیزات ویژه‌ی ایمنی و آتش‌نشانی؛ و در اختیار قرار دادن نیروی انسانی HSE برای مشتریان گوناگون در سراسر ایران، تبدیل به سازمانی برجسته در کشور شده است.

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi