نشانه های هشدار دهنده

گروه فنی و مهندسی شرکت ngi با استفاده از دانش فنی و استانداردهای روز دنیا و بهره‌گیری از تجربه‌های ارزشمند پیشین خود، آماده‌ است تا با استفاده از نرم‌ افزارهای تخصصی، بهترین و مناسب‌ ترین طرح‌ ها را برای نشانه‌ های ایمنی در محل کار شما ارایه‌ دهد. هم‌ چنین شرکت ngi خدمات تهیه و نصب نشانه‌ های ایمنی را با بالاترین کیفیت، همراه با خدمات پس از فروش، برای سازمان شما انجام خواهد داد.

 

طبق آمار، روزانه حدود 13 مرگ ناشی از کار رخ می‌ دهد. بر اساس این رقم تکان دهنده، ممکن است شما اهمیت نشانه‌ های ایمنی را مورد سوال قرار دهید، زیرا آسیب‌ های جدی در محل کار هنوز هم وجود دارد. حقیقت این است که اگر نشانه‌ های ایمنی وجود نداشته باشد، هیچ‌ کس در مورد افزایش خطرهای احتمالی و میزان آسیب‌ هایی که به طور چشمگیر زیاد می‌ شوند نمی‌ داند.

 

بدون استفاده از نشانه‌ های ایمنی، برق‌ گرفتگی در اثر تماس با ولتاژ بالا افزایش می‌ یابد؛ بیشتر کارگران در معرض مواد شیمیایی خطرناک قرار می‌ گیرند که منجر به بروز مسایل بهداشتی جدی مانند سرطان می‌ شود؛ کارگران یک چشمی کنارتان راه می‌ روند که زمانی که در کارشان احتمال برخورد تراشه‌های ریز با چشم وجود داشته است، از عینک ایمنی استفاده‌ نکرده‌ اند؛ و بسیاری موارد مشابه. می‌ توانید تصور کنید که دنیای بدون نشانه‌ های ایمنی در یک مکان چقدر میتواند خطرناک باشد.

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

info@ngiltd.org

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi