اعلام و اطفاء آتش

سیستم اعلام و اطفای خودکار

 

طراحی، تأمین و اجرای سیستم‌ های اعلان و اطفای آتش حدود 93% از آسیب، جراحات و مرگ و میر ناشی از آتش‌ سوزی پس از گذار آتش از مراحل ابتدایی است، بنابراین وقتی آتش در مراحل ابتدایی مهار ‌شود، آسیب‌ های ناشی از آن به حداقل می رسد.

 

شرکت ngi با بهره‌گیری از کارکنان کارآمد و استانداردهای به‌ روز ایران و هم‌ چنین استانداردهای جهانی BS و NFPA، سیستم‌ های اعلان و اطفای آتشِ مناسب را برای شما طراحی، نصب و راه‌اندازی می‌ کند تا به کمک آن از بروز و گسترش آتش در مکان/ ساختمان شما جلوگیری شود و از منابع ارزشمند و حیاتی شما در کسب و کار محافظت گردد. این سیستم‌ ها شامل سیستم‌ های آب‌پاش، سیستم‌ های گازی و سیستم‌ های آیروسل، همراه با پانل‌ های اعلانِ آتش می‌باشند.

 

شرکت ngi به‌ منظور اطمینان از صحت عملکرد سیستم‌ ها، پس از نصب و راه‌ اندازی، مطابق با برنامه‌ای مدون و دروه‌ ای، آن‌ها را مورد پایش و بازرسی قرار می‌دهد.

تجهیزات ثابت و قابل حمل

 

شرکت ngi مجموعه‌ی کاملی از تجهیزات آتش‌ نشانی ثابت و قابل حمل را ارایه می‌ نماید. این مجموعه شامل گستره‌ای از تجهیزات حفاظت فردی، تجهیزات فنی، لوازم جانبی و تجهیزات ویژه‌ی خطرناک را در حوزه‌ی آتش‌ نشانی شامل می‌ شود. برخی از این تجهیزات عبارتند از:

 

کلاه ایمنی آتش‌ نشانی
لباس‌ های محافظ آتش
دستکش آتش‌ نشانی
چکمه‌ های محافظ آتش
کپسو‌ل های خاموش‌کننده‌ی آتش چرخ‌دار و قابل حمل
نازل
اتصالات، کوپلینگ‌ ها و پروپورشنر ها
دستگاه‌ های حفاظت تنفسی، شیمیایی و اندازه‌گیری
انواع فوم‌ ها و سیال‌ های خاموش‌ کننده
تجهیزات ایستگاه‌ های آتش‌ نشانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

info@ngiltd.org

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi