معرفی خدمات خرید و نصبتجهیزات ایمنی و آتش­ نشانی در محل کار با هدف به حداقل رساندن مواجهه با خطراتی که باعث آسیب­ ها و بیماری­ های جدّی می­ شوند، مورد استفاده قرار می ­گیرند. این آسیب­ ها و بیماری­ ها ممکن است ناشی از فعالیت­ های پر ریسک، پیامد حوادث یا تماس با مواد شیمیایی، رادیولوژی، فیزیکی، برقی، مکانیکی یا دیگر خطرات در محل کار باشد.


شرکت ngi ، با داشتن بیش از 12 سال تجربه در زمینه ارایۀ خدمات مهندسی ایمنی و آتش ­نشانی، متعهد است با ارایۀ بهترین مشاوره، تجهیزاتی را فراهم کند که به صورت ایمن طراحی و ساخته شده ­اند ، قابل اعتماد هستند و در کار راحت و مناسب به­ کار گرفته می شوند. این کار، به نوبه خود، کارگران را به استفاده از این­ گونه تجهیزات تشویق می­ کند. ارایۀ خدمات نامناسب تجهیزات مهندسی ایمنی و آتش­ نشانی تفاوت بین کار در پوششی ایمن و یا مواجهه با خطرات در محیط کار است.


شرکت ngi ، بهینه­ ترین راه­کارها را در خدمات مهندسی ایمنی و آتش ­نشانی به مشتریان خود ارایه می ­دهد و این خدمات را با ارایۀ «خدمات پس از فروش» در مهندسی، فعالیت­ های کاری، و کنترل های اداری بدون در نظر گرفتن دامنۀ شغل / پروژه، پشتیبانی می­ کند.


همچنین شرکت ngi می­تواند برای مشتریان خود برنامۀ ایمنی و آتش نشانی تهیه کند که در آن به خطرات موجود در محل کار؛ انتخاب، نگهداری و استفاده از تجهیزات؛ نظارت بر برنامه برای اطمینان از اثربخشی آن؛ و هم­چنین آموزش ­های استفاده از تجهیزات برای کسب دانش در خصوص موارد زیر اشاره می­شود.


  •  تجهیزات در چه زمانی لازم است که مورد استفاده قرار گیرند،
  • چه نوع تجهیزاتی برای استفاده مورد نیاز هستند،
  • چگونه از آن­ها به درستی استفاده شود،
  • محدودیت­های استفاده از این تجهیزات چیست،
  • مراقبت مناسب، نگهداری، عمر مفید و دورریزی تجهیزات به چه صورت است.

خدمات مهندسی ایمنی و آتش­ نشانی شرکت ngi عبارتند از:


تهیه تجهیزات ایمنی فردی و کارگاهی
تهیه تجهیزات ثابت و قابل حمل آتش‌نشانی
تهیه کیف زلزله و کیف کمک‌های اولیه
تهیه تجهیزات کلینیکی و اورژانس
طراحی، تهیه و اجرای سیستم‌ های ایمن کار در ارتفاع و کار با طناب
طراحی، تهیه و نصب نشانه‌ های هشدار دهنده‌ی ایمنی و آتش‌نشانی
طراحی، تهیه، نصب و راه اندازی سیستم‌ های خودکار اعلام و اطفای آتش
طراحی و تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

info@ngiltd.org

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi