معرفی آکادمی ngi
مقدمه

با افزایش روز افزون توسعه علوم و تکنولوژي در صنایع مختلف، نیاز کارکنان به دانش تخصصی به عنوان اصلی‌ ترین مزیت رقابتی مورد توجه قرار دارد.
در جهان متحول و پیچیده امروز، شرکت‌ هایی موفق خواهند بود که بتوانند فرآیند یادگیري و کسب دانش را با استفاده از ساز و کارهاي نوین آموزشی، به سمت یادگیري سازمانی سوق دهند و فضایی را ایجاد نمایند که کارکنان، دانش و تخصص خود را به اشتراک گذارند.
با تخصیص منابع، می‌ توانیم آموزش را به سوي پرورش انسانهایی با ویژگی‌ هاي لازم و بر اساس اهداف سازمانی سوق دهیم و در نتیجه سازمانی با بهره‌ وري مطلوب داشته باشیم.
اگر بخواهیم فرهنگ سازمانی را ارتقا دهیم، باید در برنامه‌ ریزي‌ هاي کلان، نیروهاي انسانی سازمان را آموزش دهیم و اگر بخواهیم به توسعه پایدار دست یابیم باز به آموزش و پرورش به عنوان یک ستون اصلی نیازمندیم.
پس ما می‌گوییم اجراي درست شرح وظایف کاري؛ دست‌ یابی به بهره‌ وري بهینه در سازمان؛ حفظ کیفیت خدمات براي توسعه؛ و هر گونه ساختارسازی و فرآیندسازی در سازمان؛ یعنی نیاز به

آموزش … آموزش … و … باز هم آموزش

 

 

خدمات آموزش HSE

به عنوان سازمانی برخوردار از توسعه ی فرهنگی، اعتقاد داریم که بسیاری از حوادث در محل کار به طور کامل قابل پیشگیری هستند، و بروز آنها بیشتر ناشی از ناآمادگی و ناآگاهی نیروهای کاری نسبت به شرایط کار است. ما به شما کمک میکنیم تا همواره با داشتن آمادگی کامل، هیچ حادثه ای را تجربه نکنید. همچنین میتوانیم به شما کمک کنیم تا با ایجاد سیستم آموزش جامع HSE توسط گروه های حرفه ای، نیازهای HSE خود را تحت کنترل داشته باشید.
مشتریان ما اطمینان داشته باشند که آکادمی ngi به عنوان یکی از پیشگامان در ارایه خدمات آموزش HSE در ایران، دارای شهرتی با ارزش و سابقه ی موفق در صنایع گوناگون، میتواند بهترین راهکارهای خدمات آموزش HSE برای پوشش نیازهای آموزشی و تربیتی را ارایه دهد.
آکادمی ngi طیف گستردهای از دوره های آموزشی معتبر از سازمان های ملی و بین المللیِ اعطای گواهینامه را در کنار دوره ها و کارگاه های آموزشی تولید آکادمی را برای مشتریان خود ارایه می دهد.

 

 

توان مندی های آکادمی ngi

• طراحی و ارایه بسته های منحصر به فرد آموزش بهداشت و ایمنی برای سازمان ها و افراد
• ارایه دوره های آموزشی منطبق با نیازهای ویژه ی مشتری و در محل مشتری با استفاده از روش های اجرایی، خط مشی ها، عکسها و نمونه های عملی از کسب و کار ایشان
• ارایه برنامه و ماتریس آموزشی
• انجام نیازسنجی، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی HSE در گروه های عمومی، استانداردها، مدیریتی و تخصصی
• ارایه ی دوره های آموزشی بین المللی، همراه با برگزاری آزمونهای نهایی و ارایه گواهینامه ی رسمی از موسسه های بین المللی مربوطه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

info@ngiltd.org

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi