رهبری/ فرهنگ سازمانی ضعیف

رده:
رویداد/ اتفاق


شناسه :
هر گاه که سازمان، رفتار صحیح را تقویت نکند، مشارکت در اقدامات ایمنی اثربخش نباشد، و/یا حمایت از افراد موثر نباشد (به عنوان مثال، مدیرانی که در یک ناحیه حضور دارند، رفتارهای فردی صحیحی را نشان ندهند با توجه به نقشی که باید در جستجو و حمایت افرادی که مسائل ایمنی را شناسایی کرده و راجع به آن ها سخن می گویند یا کسانی که از یک رویداد آسیب دیده اند، بازی کنند).


مانند :

Word: Poor leadership/organizational culture


Category:
Incident/event


Definition:
The organization did not reinforce the correct behaviours, participation in safety efforts were not effective, and/or support of people not effective (i.e. the leaders in an area did not demonstrate appropriate personal behaviours with respect to their role in seeking out and supporting those individuals who identify and speak out about safety issues and concerns, or those people affected by an incident).


Example: 


Reference: 
IOGP Report 2015su, Safety data reporting user’s guide- 2015 data

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /homepages/7/d526191844/htdocs/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 203