خستگی

رده:
رویداد/ اتفاق


شناسه :
افرادی درگیر رویداد می شوند که از نظر ذهنی به هر دلیلی خسته هستند، به عنوان مثال ساعات کاری بیش از حد، الگوهای شیفتی، سطوح سازمانی ناکافی، بیماری و غیره.


مانند :
از دست دادن آگاهی و هوشیاری نسبت به موقعیت (از نظر فضا و زمان)، متوقف شدن روی یک وظیفه، بر هم خوردن تمرکز و خستگی ذهنی به دلیل نخوابیدن مثال هایی از شرایطی هستند که در این خصوص صدق می کند.

Word: Fatigue


Category:
Incident/event


Definition:
Person(s) involved were mentally tired for whatever reason, e.g. excessive work hours, shift patterns, staffing levels insufficient, ill-health, etc.


Example: 
The loss of situational awareness, task fixation, distraction, and mental fatigue due to sleep loss are examples of conditions that apply to this causal factor.


Reference: 
IOGP Report 2015su, Safety data reporting user’s guide- 2015 data

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /homepages/7/d526191844/htdocs/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 203