حمل و نقل- زمینی

رده:
فعالیت


شناسه :
شامل وسایل نقلیه موتوری است که برای حمل و نقل روی زمینی مردم و کالاها طراحی شده اند، از جمله خودروها، اتوبوس ها، کامیون ها. رویدادهایی که طی آن، افراد پیاده با یک وسیله نقلیه برخورد می کنند، به عنوان رویدادهای حمل و نقل زمینی طبقه بندی می شوند. رویدادهایی که ناشی از یک جرثقیل متحرک است، وقتی به عنوان رویداد حمل و نقل زمینی در نظر گرفته می شوند که جرثقیل در حال جابجایی از مکانی به مکان دیگر باشد.


مانند :

Word: Transport – Land


Category:
Activity


Definition:
Involving motorized vehicles designed for transporting people and goods over land, e.g. cars, buses, trucks. Pedestrians struck by a vehicle are classified as land transport incidents. Incidents from a mobile crane would only be land transport incidents if the crane were being moved between locations.


Example: 


Reference: 
IOGP Report 2015su, Safety data reporting user’s guide- 2015 data

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /homepages/7/d526191844/htdocs/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 203