جبران

رده:
سیستم مدیریت


شناسه :
دستاوردهای قابل اندازه گیری حاصل از اقداماتی که برای جبران پیامدهای بارز باقی مانده از توسعه و نیز پیامدهای بر جای مانده پس از اعمال اقدامات پیشگیرانه و کاهشی، طراحی می شود.


مانند :
از تعریف «بازیابی تنوع زیستی» در ویرایش دوم واژه نامه برنامه کسب و کار و بازیابی تنوع زیستی (BBOP) اقتباس شده است که از طریق آدرس زیر قابل دستیابی است http://www.forest-trends.org

 

Word: Offset


Category:
Management system


Definition:
Measureable outcomes resulting from actions designed to compensate for significant residual impacts arising from project development and persisting afar appropriate prevention and mitigation measures have been taken.


Example: 
Adapted from the definition of “Biodiversity offsets” in Business and Biodiversity Offsets Programme (BBOP) Glossary. 2nd ed. Washington, D.C.: BBOP, 2012. Available from http://www.forest-trends.org

 


Reference: 
IOGP Report No.510, Operating Management System Framework- 2014

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

info@ngiltd.org

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi