استانداردها/روش های اجرایی ناکافی

رده:
اتفاق / رویداد


شناسه :
سیستم های کاری، فرآیندها یا روش های اجرایی که توسط سازمان فراهم می شود، برای آن که ریسک هایی که در انجام یک وظیفه وجود دارد را به طرز اثربخشی کنترل کند، ناکافی باشد.


مانند :
مثلاً، روش های اجرایی ممکن است وجود داشته و پیاده سازی شود، اما الزاماتی که در آن ها بیان شده، ناکافی باشد. مثلاً، مجوز ورود به فضای بسته ای که الزامی را برای گازسنجی پیش از ورود به فضای بسته بیان نکند.

Word: Inadequate work standards/procedures


Category:
incident / event


Definition:
The systems of work, processes or procedures provided by the organization were not adequate to effectively control the risks involved in the task.


Example: 
For i.e. procedures may have been in place and implemented but the requirements stated were insufficient, e.g. confined space entry permit system which does not specify a requirement to gas test prior to entry.


Reference: 
IOGP Report 2015su, Safety data reporting user’s guide- 2015 data

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /homepages/7/d526191844/htdocs/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 203