تجهیزات ایمنی فردی و گروهی

تجهیزات ایمنی برای به حداقل رساندن آسیب‌ ها و بیماری‌ های ناشی از رویارویی با خطرات محل کار، استفاده می‌ شوند. آسیب‌ ها و بیماری‌ ها می‌ توانند از قبیل انجام فعالیت‌ های خطرناک، پی‌آمد حوادث، مواجهه با مواد شیمیایی، رادیولوژی، فیزیکی، الکتریکی، مکانیکی، و یا سایر خطرات در محل کار باشند.

شرکت ngi با بیش از 13 سال تجربه در تهیه تجهیزات ایمنی و خدمات مهندسی، متعهد به ارایه‌ی مشاوره و خرید بهترین تجهیزات ایمنی قابل اعتماد و مناسب برای فعالیت‌ های کاری در کارگاه‌ ها و پروژه‌ ها است. استفاده از تجهیزات مناسب و کارآمد، خود می‌ تواند کارگران را به استفاده از آن‏ها تشویق نماید.

همچنین شرکت ngi می‌ تواند برای کارگاه‌ ها و پروژه‌ های کارفرما، برنامه‌ ها‌ی ایمنی و آتش‌ نشانی تهیه و ارایه نماید که در آن مواردی مانند خطرات موجود درکارگاه، انتخاب، نگهداری و استفاده از تجهیزات، پایش برنامه برای اطمینان از اثربخشی آن و آموزش کارکنان برای استفاده از تجهیزات و کسب دانش در خصوص این‌که،

  • در چه هنگام از تجهیزات استفاده شود،
  • چه نوع تجهیزاتی باید استفاده شود،
  • شیوه‌ی درست استفاده از این تجهیزات چگونه است،
  • محدودیت‌ های استفاده از این تجهیزات چیست، و
  • روش‌های مناسبِ حفظ و نگهداری، عمر مفید و اِمهای این تجهیزات چگونه است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

آدرس

تهران، اتوبان صیاد شیرازی شمال، میدان هروی، خیابان وفامنش، نبش کوچه قدس، پلاک 84، واحد 1

تلفن تماس

02126375006-8

ایمیل

info@ngiltd.org

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاور آنلاین ngi

پشتیبانی

مشاور آنلاین ngi