پیام مدیر عامل

ngi از زمان آغاز شرکت تا کنون، مسیری طولانی پیموده است و پس از 13 سال کار و نیرورسانی در گستره‌هایی مانند مشاوره و مهندسی؛ آموزش HSE؛ تجهیزات ویژه‌ی ایمنی و آتش‌نشانی؛ و در اختیار قرار دادن نیروی انسانی HSE برای مشتریان گوناگون در سراسر ایران، تبدیل به سازمانی برجسته در کشور شده است. با وجود دگرگونی‌های بسیار، نکته‌هایی مانند وفاداری به HSE، ارج نهادن به مشتریان و این‌که همواره تلاش کرده‌ایم تا فراتر از خواست مشتریان در گستره‌ی HSE گام برداریم؛ هنوز در سازمان پابرجا و ریشه‌دارند.

ارزش‌های بنیادی ما در ngi، بیش از یک شعار است. آن‌ها ساختارهای باورمان هستند که هر روز با آن زندگی و آن را لمس می‌کنیم. ما آگاهانه به بهبود جای‌گاه HSE در هرکاری وفاداریم. با شور فراوان و بهره‌گیری از غنای کارآزمودگی سازمان، نوآوری‌های بسیاری را در گستره‌یHSE  در صنایع گوناگون پدید آورده‌ایم، از خانه و دفترِ کار تا ساخت و ساز و میدان‌های بزرگ انرژی، و ما همواره در تلاش برای رشد خودمان هستیم تا بتوانیم زندگی دیگران را بهبود بخشیم.

کام‌یابی ما بر اساس ریشه‌های بنیادی، پیشینه‌ی کارآمدِ مدیران و نیروهای انسانی کارآمد در سازمان شکل گرفته است، کارکنانی که ارزش‌های سازمان بخشی از زندگی‌شان است و با شور و وفاداری برای آسودگی از این‌که همه‌چیز و همه‌کس در کار ایمن بماند، فراتر از آن‌چه وظیفه دارند انجام می‌دهند. به این سبب ngi آغاز کرد و از همین روی به رشد خود ادامه خواهد داد.

آشناسازی شما با ngi مایه‌ی سرافرازی من است.

درباره ngi

شركت مهندسی مشاور ندا گستر ایمنی (ngi)، در سال 1384 تاسیس شد و در طول دهه گذشته خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در مهندسی HSE، مشاوره و آموزش در ایران معرفی کرد.پای‌بندی و اعتقاد قوی ما به استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست، سنگ بنای موفقیت ما بوده است.شركت ngi به طیف گسترده‌ای از مشتریان در پروژه‌های صنعتی از جمله نفت و گاز (دریا و خشکی)، شیمیایی، پتروشیمی، نیروگاه‌ها، معادن، آب و فاضلاب و همچنین پروژه‌های زیربنایی (ساختمان، جاده‌سازی، انرژی، آب و غیره) خدمت‌رسانی می‌کند.ما در تمام پروژه‌ها تلاش می‌کنیم خدمات خود را در زمان و هزینه برنامه‌ریزی شده - بدون به خطر انداختن تعهدات قراردادی - با بالاترین سطح استانداردهای بهداشت و ایمنی و محیط زیست در جهان ارایه دهیم.شركت ngi تا کنون با سازمان‌ها و موسسه‌های فعال ملی و بین‌المللی در زمینه‌های مشابه همکاری نزدیکی داشته است. ما در مسیر تلاش برای گسترش بیشتر خدمات در سطوح ملی و جهانی، به هرگونه فرصت هم‌کاری با افراد و سازمان‌هایی که آرمان و ارزش‌های مشابه دارند، خوش‌آمد می‌گوییم.

ماموریت ngi

شرکت ngi، پیشگیری از بروز هرگونه رویداد و آسیب به کارکنان، محیط زیست و دارایی در محیط‌های کاری را ماموریت خود می‌داند و این مهم را با انجام خدمات کارشناسی در دامنه‌ی مشاوره، آموزش و برآوردن نیروی انسانی کارآزموده و ابزار باورپذیر برای کارفرمایان خود دست‌یافتنی می‌سازد.

چشم انداز ngi

دست‌یابی به جایگاه جهانی برای ارزش‌گذاری و فرهنگ‌سازی در سازمان‌ها و پای‌گاهی پیشرو در انجام و گسترش راه‌کارها و دانشِ نوین HSE

گواهینامه ها و صلاحیتها

چارت سازمانی